Ing. Lucia Kovaľová

kameramankalucka@gmail.com

+421 948 232 852 

IČO: 51461684

KONTAKT

kameraman orava, kameramanka Lucka, Lucia Klusová Ťapešovo, Kovaľová Lucia Beňadovo

Kameramanka Lucka - svadobný kameraman Orava, Kysuce a Liptov

 Svadobný kameraman - Námestovo, Dolný Kubín, Ružomberok, Čadca, Tvrdošín, Žilina, Martin...

Chcete zachytiť Váš svadobný deň vo filme? Potom píšte bez akýchkoľvek záväzkov. Či už máte nejaké otázky, požiadavky, alebo priamo by ste chceli rezervovať svadobný termín, tu je priestor pre Vás.

 

Som z Oravy, ale kvôli skvelému príbehu budem cestovať všade.

 

Porozprávajte sa so mnou o Vašich predstavách a prianiach a prečítajte si informácie o  Ochrane osobných údajov ako aj poučenie o vlastných právách. 

Ochrana osobných údajov:

Vážený zákazník, od 25. 05. 2018 prichádza do platnosti nariadenie EÚ č. 2016/679 so skratkou GDPR, ktoré aktualizuje a sprísňuje prácu s osobnými údajmi a ich ochranu. Nakoľko nám ide v prvom rade o kvalitu našich služieb a radi by sme Vám ju poskytovali aj naďalej, chceme Vás touto cestou poprosiť o súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov a ich využitie na firemné účely. Aby sme Vás mohli kontaktova, budeš naša spoločnosť  Ing. Lucia Kovaľová , IČO: 51461684, so sídlom - Ťapešovo 32, 029 51  Lokca v súlade s našimi zásadami spracovania osobných údajov spracovávať  Vaše meno, e-mail a adresu pre doručenie. Svoj súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov môžete potvrdiť tlačidlom poslať.

Odoslaním  dotazníka prehlasujem, že som sa riadne oboznámil/a o ochrane osobných údajov, ako aj o poučeniach o vlastných právach ich spracovania a použitia, ktoré sú uvedené na stránke www.kameramankalucka.com 

Kameramanka Lucka

Ing. Lucia Kovaľová

0948 232 852

Beňadovo 103

Slovensko

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now